لوح فشرده مکاتبات بازرگانی بین الملل

بسته آموزشی مکاتبات بازرگانی بین الملل اثر دکتر رحیم محترم شامل سه عدد DVD فیلم آموزشی به مدت سه ساعت بعلاوه چندین فایل کمک آموزشی الکترونیک (فایل مکاتبات بازرگانی pdf) می باشد.

۱۸۰,۰۰۰ تومان

مکاتبات بازرگانی چیست؟ هر فعالیت تجارت و بازرگانی بین الملل نیازمند ایجاد و حفظ یک ارتباط بلندمدت و سازنده است که بدون وجود یک زبان مشترک بین المللی و دانش کافی غیر ممکن می باشد، از این رو آشنایی با اصول مکاتبات تجاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هرچند کسب تجربه در این امور بسیار راه گشا می باشد اما همراه با هزینه های سنگین است و آموزش از طریق اساتید مطرح و برجسته و همراهی با تجار و بازرگانان مجرب در یک محیط آموزشی مناسب می تواند تاثیر بسزایی در یادگیری سریع، کاربردی و اثربخش داشته باشد. شما با دیدن فیلم آموزش مکاتبات بازرگانی بین الملل و مطالعه جزوه مکاتبات بازرگانی، نه تنها به ساختار انواع مکاتبات بازرگانی تسلط پیدا کرده، انجام مکاتبات بازرگانی برای شما امری ساده می شود و دیگر نیازی به گذراندن دوره مکاتبات بازرگانی و یا کلاس مکاتبات بازرگانی نخواهید داشت.


این بسته آموزشی حاصل یک دهه تلاش دکتر رحیم محترم بعنوان مدرس آموزش مکاتبات بازرگانی به زبان انگلیسی در مرکز آموزش بازرگانی، دوره های آموزشی اتاق بازرگانی شیراز، تهران و ...، دانشگاه تهران و مراکز مهم آموزش مکاتبات بازرگانی خارجی و آموزش زبان بازرگانی انگلیسی می باشد.
 

کتاب هایی از همین دسته

بیشتر

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات صفحه
دسته بندی بازرگانی و گمرکی
تاریخ انتشار
شابک
قیمت 180000
زبان persian

فهرست مطالب

آموزش فرایند تجارت و بازرگانی بین الملل
- اهمیت مکاتبه اصولی در تجارت و مفاهیم اولیه ارتباطات
- الزامات موفقیت در مکاتبات
- ساختار و چارچوب نامه های بازرگانی
- بررسی و آموزش نگارش نامه درخواست قیمت 
- بررسی و آموزش نگارش نامه های چانه زنی و تخفیف
- بررسی و آموزش نگارش نامه درخواست پروفایل کسب و کار
- بررسی و آموزش نگارش نامه درخواست کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
- بررسی و آموزش نگارش نامه ارسال سفارش و انواع سفارش، مراحل سفارش دهی

سخن مولف

استفاده از بسته آموزش مکاتبات بازرگانی بین الملل به مدیران و کارشناسان بازرگانی، مدیران وکارشناسان خرید و فروش خارجی، وکلا و دانشجویان رشته های مدیریت بازرگانی و زبان انگلیسی توصیه می شود

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.